Szkolenia metodyczne dla szkół językowych, lektorów oraz grup zorganizowanych.

Zadbaj o najwyższe kwalifikacje swojej kadry, a nauczyciela zadbają o uczniów…. i Twoją firmę.

Uczniowie, którzy dostrzegają efekty czy też rodzice zadowoleni z postępów swoich podopiecznych chętnie kontynuują współpracę z Twoją szkołą oraz stają się Twoim najbardziej skutecznym działem marketingu. Inwestycja w kompetencje i jakość daje największy zwrot i przynosi trwałe rezultaty biznesowe!

Zaufali mi

Skuteczna forma - rekomedncje do wdrożenia od zaraz.

Warsztaty składają się z części teoretycznej oraz praktycznej, pokazujacej w jaki sposób wprowadzić otrzymaną wiedzę i umiejętności do codziennej pracy.

Najbardziej poularne warsztaty

Czy chcesz rozwijać swoich lektorów?

Zapewne znasz to powiedzenie: „zadbaj o swoich pracowników, oni zadbają o Twój biznes” Cóż.. w przypadku szkoły językowej sprawdza się w 100%. To jakość zajęć i bezpośredni kontakt z lektowami decycują o efektach i zadowoleniu uczniów (klientów). A to przekłada się na opnie o placówce, rekomendacji, decyzjach o kontynuwaniu nauki itp.

Dobre praktyki od początku

Warsztaty kompetencyjne

Dla nauczycieli rozpoczynających pracę, nie posiadających odpowiedniego przygotowania i wiedzy czy też stosownego wykształcenia.

O KROK PRZED KONKURENCJĄ​

Warsztaty doszkalające​

Dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą udoskonalić swój warsztat pracy, znaleźć inspirację i motywację