Trening efektywnego uczenia się i zapamiętywania

hero_img_colors2x_signature

Kurs stacjonarny w Opolu

Co zyskasz?

Czas! Znasz to uczucie bezsilności, kiedy po raz kolejny próbujesz zapamiętać te same informacje. Raz, drugi, trzeci, dziesiąty…. Ile to zmarnowanego czasu?


Energię! Każda aktywność, a zwłaszcza, umysłowa wymaga pracy. Ucząc się i zapamiętując nasz mózg działa jak komputer, który się w końcu wyładowuje. Low battery…i koniec!


Zrealizujesz cele! Ucząc się efektywnie i zapamiętując ważne dla siebie informacje otwierasz sobie nowe możliwości …sprawdzian z biologii? tekst wystąpienia? nauka norweskiego? W każdej chwili, w każdym wieku! 


Proste? Proste… Ale nie łatwe! Możesz osiągnąć wiele, oszczędzić czas i energię, a ostatecznie zrealizować swoje cele. Ale wypracowanie stosownych technik i nabycie umiejętności wymagają odpowiedniego treningu. Nie kursu! Nie warsztatu! Ale właśnie TRENINGU czyli systematycznej pracy pod okiem specjalisty. 

I właśnie do takiego treningu zapraszam!

trening_uczenia_co_zyskasz

Czego uczę?

Wybierz odpowiedni trening

Szkoła średnia klasy 1-3/4

1800zł

jednorazowo lub w 5 ratach

Zajęcia w poniedziałki lub środy

Klasa maturalna

1800zł

jednorazowo lub w 5 ratach

Zajęcia w soboty

Zajęcia we wtorki i czwartki

Klasa ósma

1800zł

jednorazowo lub w 5 ratach

Zajęcia w soboty

Zajęcia w poniedziałki i środy

Przekonany? Możesz łatwo zapisać się na wybrany trening

lub

Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, a na adres mailowy otrzymasz dodatkowe informacje ⬇️ .

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu obsługi niniejszego zgłoszenia oraz na otrzymywanie informacji handlowo-marketingowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.applepie.edu.pl (Polityka prywatności).

Organizacja zajęć

Informacje szczegółowe

Aby zapisać się lub swoje dziecko na trening stacjonarny wystarczy zadzwonić i umówić się w wygodnym dla siebie terminie. Spotkamy się w siedzibie – tj. w Opolu przy ul. Kołłątaja 11 (4 piętro). Będzie to również okazja aby bliżej się poznać czy zobaczyć salę. Na miejscu odpowiem na wszystkie pytania. Formalności sprowadzają się do wypełnienia zgłoszenia oraz podpisania umowy i wybory sposobu płatności (jednorazowa płatność lub 2 raty)

Trening może zostać opłacony od razu w całości, przez rozpoczęciem zajęć bądź w dwóch ratach. Podczas zapisów obowiązuje wpisowe (rezerwacja), które zostanie rozliczone podczas płatności za szkolenie.  Płatność jednorazowa (100zł przy zapisie + 1700zł przed rozpoczęciem zajęć). Płatność w dwóch ratach  – kurs maturalny i dla klas 8 (100zł przy zapisie + 1000zł przed rozpoczęciem zajęć + 900zł do końca 11.2022) Płatność w dwóch ratach  – trening dla klas 1-3 (4) (100zł przy zapisie + 1000zł przed rozpoczęciem zajęć+ 900zł do końca 02.2023)

Porozmawiajmy!