Wybrani klienci

Sprawdzone metody nauczania dostosowane do grup dorosłych uczniów

Angażujące materiały związane z oczekiwaniami i przyjętymi celami.

Zajęcia skoncentrowane na osiąganie konkretnych efektów.

Jest efekt jest motywacja

Odpowiednio dobrane, skutecznie metody uczenia się pozwalają osiągać wymierne i widoczne efekty, co skutecznie zwiększa motywację oraz zaangażowanie.

Zajęcia z dojazdem

Zajęcia grupowe oraz indywidualne prowadzone w siedzibie firm i instytucji, w godzinach pracy.

Zajęcia zdalne

Do niedawna alternatywna metoda – dzisiaj standardowe rozwiązanie. Odpowiednio przygotowane i właściwie przeprowadzone, zajęcia online, mogą być równie skuteczne jak tradycyjne. Zwłaszcza w niewielkich grupach!

„Nareszcie dowiedziałem się, w jaki sposób skutecznie się uczyć a nie tylko przerabiać kolejne rozdziały i ćwiczenia. Nareszcie ma to sens! A poza tym, to naprawdę lubię swoją grupę i nasze spotkania”

„Nasi pracownicy robią wyraźnie postępy i widzą efekty w swojej codziennej pracy z partnerami zagranicznymi. Są zmotywowani i najlepiej świadczy o tym brak nieobecności na zajęciach!”

„Mam już swoje lata i edukacje zakończyłem dawno temu. Byłem przekonany, że nie da się mnie już niczego nauczyć. A już z pewnością nie angielskiego. Cóż… myliłem się.. i to jak!”

Porozmawiamy o języku angielskim dedykowanym dla dorosłych.

Zwykłe, szkolne podejście i metody są nieskuteczne i zniechęcajace.
Nie uwzględniają indywidualnych preferencji uczniów
i nie sa ukierunowane na realizację określonych celów.
Ale można inaczej. Dowiedz się jak!